NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 Nivå 2 - B 1 Sluttspill
Kamp Nr  41041321006   ResPIN  7150555  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Fethallen 07.03.2020 kl. 12.30    
A Hjemmelag
 Fet 2
mot
B Bortelag
 Degernes 2
Sluttresultat A
9
B
22
Halv tid A
6
B
11
Full tid A
9
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marielle Sofie Flatval    
  Celine Sund Nygård   X   X 2 2
2.Omgang   Helena Skogheim Utgårdsløkken   X   5 5
10    Tuva Lysakermoen    
14    Lise Bergmann Terjesen    
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Thea Singlar Fonneløp   X   X
17    Emma Olea Sætre Nilsen    
19    Carina Emilie Johansen    
20    Elise Østdahl   X   X
21    Victoria Strømmen Dahl    
23    Helene Ødegaard Torp   X   1 1
24    Ylva von Klitzing Skurdal   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Geir Erik Johansen          
Leder B: Maria Gran-Andersen          
Leder C: Christine Rogne Hagberg          
Leder D: Christer Hagberg          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Astrid Bakkevik Finnestad   X   5 5
  Julie Hystad Lund   X   8 8
2.Omgang   Frida Rønningen   X   2 2
10    Lea Margrethe Haug Sankerud   X   4 4
12    Kristine Lovise Harlem    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Guro Storeheier   X   1 1
16    Victoria Marciniak    
18    Anette Synøve Vassbotn   X   2 2
19    Kaja Helene Kristiansen    
22    Dalila Tabakovic    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Merete Haug          
Leder B: Helen Graarud          
Leder C: Elida Krosby Lilletorp          
Leder D: Susann Søtorp          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sebastian Erland Freiherr Treusch von Buttlar Brandenfels Dommer:   Robin Gramm Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: