NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 Nivå 1 - B 1 Sluttspill
Kamp Nr  41041316040   ResPIN  7150303  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Alfhallen 08.03.2020 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Ull/Kisa
mot
B Bortelag
 Degernes
Sluttresultat A
17
B
19
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
17
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Milla Haugerstuen Breen   X   6 6
10    Pernille Marie Grønli   X   2 2
2.Omgang 13    Emma Pigere   X   X X
18    Jessica Løkke Kok   X   1 1
19    Amanda Løkke Kok    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Thea Resell Mevold   X   2 2
27    Hedda Grøttheim   X   X 2 1 3
30    Camille Listerud-Landmark   X   1 1
34    Hermine Fredriksen Rasch   X   X 2 2
39    Maja Dufseth    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Camilla Valdem Pigere          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Narvestad Evju    
  Hedda Solbrekke Bredholt   X   2 2
2.Omgang   Andrea Michelle Grav   X   2 2
  Eline Grav   X   1 1
  Anna Krosby Lilletorp   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Malin Søtorp Solberg   X   6 6
14    Frida Stubberud   X   1 1
16    Victoria Marciniak    
17    Emilie Orud Torp   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Susann Søtorp          
Leder B: Elida Krosby Lilletorp          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linda Renate Folden Dommer:   Stine Barthel Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: