NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 Nivå 1 - B 1 Sluttspill
Kamp Nr  41041316003   ResPIN  7150266  Tilskuere 25  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Frogner idrettspark - Trippel flerbrukshall A 07.03.2020 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Frogner
mot
B Bortelag
 Degernes
Sluttresultat A
17
B
19
Halv tid A
9
B
9
Full tid A
17
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anna Johanne Sørensen   X   X 5 5
  Teresa Hong Ngoc Nguyen    
2.Omgang   Maja Zakula   X   2 2
10    Mia Morseth Hansen   X   X 4 1 5
11    Sara Stensgård    
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Madelen Jølstadengen Hansen   X   X 3 3
13    Anna Karin Tangerud van der Hagen   X   1 1
14    Embla Eriksmoen    
15    Jenny Jensen   X   X
17    Kine Melissa Johansen    
27    Mariell Syvertsen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marie Veronika Olijnyk          
Leder B: Erik Mikal Heyerdahl          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Narvestad Evju    
  Hedda Solbrekke Bredholt   X   2 2 4
2.Omgang   Andrea Michelle Grav   X   3 3
  Eline Grav    
  Anna Krosby Lilletorp   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Malin Søtorp Solberg   X   4 4
12    Kristine Lovise Harlem    
14    Frida Stubberud   X   1 1
17    Emilie Orud Torp   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Merete Haug          
Leder B: Elida Krosby Lilletorp          
Leder C: Susann Søtorp          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ena Barisic Dommer:   Ann-Helen Løkken Hvalsbråten Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: