NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 13 Nivå 2 - A Sluttspill
Kamp Nr  41031308046   ResPIN  7149976  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Østre Greverud Idrettshall 08.03.2020 kl. 14.20    
A Hjemmelag
 Oppegård
mot
B Bortelag
 Degernes
Sluttresultat A
25
B
19
Halv tid A
13
B
8
Full tid A
25
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Max Milo Jonlund    
  Adrian Andersen   X   3 3
2.Omgang   Aksel Gjørven    
  Mats Hansen-Urdal   X   5 5
  Fredrik Sønsterud-Kroken   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Jo Herman Harstad   X   7 1 8
12    Simen Stormo Kristiansen   X   1 1
16    Mikkel Groa Haugen   X   2 2
21    Chris Ottersen Engebretsen   X   1 1
26    Mads Hjelljord Frømyhr   X   1 2 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Harstad          
Leder B: Øivind Andreas Urdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Larsen    
  Patrik René Svanskov   X   X 2 2
2.Omgang   Jonas Lien   X   X 1 1 2
10    Haakon Marinius Bøhn   X   X 3 3
11    Jens William Rustad    
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Mathias Isebakke    
13    Jens Philip Glosli Emberland   X   1 1
15    Sigurd Trinborg   X   X 7 7
16    Lukas Trøbråten Andersen    
18    Lukas Thue Morken   X   4 4
19    Herman Andre Bjerke   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anne-Marit Svanskov          
Leder B: Sven Ingar Thue Morken          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Anina Aurora Unna Chloé Sand Engberg Dommer:   Christine Louise Slenes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: