NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 13 Nivå 2 - A Sluttspill
Kamp Nr  41031308039   ResPIN  7149969  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Degerneshallen 01.03.2020 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Degernes
mot
B Bortelag
 Haslum 2
Sluttresultat A
19
B
19
Halv tid A
11
B
13
Full tid A
19
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Larsen    
  Patrik René Svanskov   X   2 2
2.Omgang   Jonas Lien   X   5 5
10    Haakon Marinius Bøhn   X   X 3 3
11    Jens William Rustad    
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Mathias Isebakke    
13    Jens Philip Glosli Emberland    
15    Sigurd Trinborg   X   7 2 9
16    Lukas Trøbråten Andersen    
18    Lukas Thue Morken    
19    Herman Andre Bjerke    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sven Ingar Thue Morken          
Leder B: Anne-Marit Svanskov          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henrik Jorsett-ranheim    
12    August Vidar Kilen Stoebner    
2.Omgang 18    Siver Karinen Sandborg   X   1 1
26    Håvard Bakka Skauge    
33    Peder Olav Evjen Urnes   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
35    Eirik Kinsarvik Gravås   X   1 1
39    Raul Acero Sevillano   X   4 4
43    Felix Alexander Brinchmann   X   4 2 6
45    Mathias Haakenstad   X   6 6
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristian Tjaberg          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marte Glørud Smestad Dommer:   Marthe Aaseby Pedersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: