NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 13 Nivå 2 - A Sluttspill
Kamp Nr  41031308035   ResPIN  7149965  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Haslumhallen 07.03.2020 kl. 14.00    
A Hjemmelag
 Haslum 3
mot
B Bortelag
 Degernes
Sluttresultat A
23
B
20
Halv tid A
13
B
9
Full tid A
23
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
17    Brage Kristoffer Molstad    
21    Oscar Persson Ulvmoen   X   2 2
2.Omgang 29    Edvin Stien Vålerhaugen   X   3 3
30    Adrian Stien Vålerhaugen   X   2 2
31    Storm Alexander Gulbrandsen    
Underskrift
lagleder
lag A:
34    William Lindgaard Kjeldseth   X   1 1
36    Alexander Vabø Bäck    
37    Vegard Pytte-Høydal   X   3 1 4
40    Ola Henriksen Bjørnsrud   X   2 2
42    Ludvik Haraldsen Haukås   X   9 9
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Espen Anker Jacobsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Larsen    
  Patrik René Svanskov   X   2 2
2.Omgang   Jonas Lien   X   8 8
10    Haakon Marinius Bøhn   X   3 3
11    Jens William Rustad    
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Mathias Isebakke    
13    Jens Philip Glosli Emberland    
15    Sigurd Trinborg   X   7 7
16    Lukas Trøbråten Andersen    
18    Lukas Thue Morken    
19    Herman Andre Bjerke    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anne-Marit Svanskov          
Leder B: Sven Ingar Thue Morken          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Elise Gusgaard Dommer:   Sofie Aaberge Eide Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: