NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Regionserien Jenter 12 avd 22
Kamp Nr  41041220017   ResPIN  7149578  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Markerhallen 27.02.2020 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Ørje
mot
B Bortelag
 Degernes Rød
Sluttresultat A
8
B
10
Halv tid A
4
B
3
Full tid A
8
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
                              
                              
2.Omgang                               
                              
                              
Underskrift
lagleder
lag A:
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Mona Therese Guttulsrød Granli          
Leder B: Elisabeth Halvorsrud Syversen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
                              
                              
2.Omgang                               
                              
                              
Underskrift
lagleder
lag B:
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Magne André Bjørnstad          
Leder B: Hildegunn Aamodt Eikrem          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Emilie Aas Lystad Dommer:   Kine Aaseby Pedersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: