NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 AA3 SF
Kamp Nr  61241410054   ResPIN  7128655  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 03.11.2019 kl. 15:30    
A Hjemmelag
 Florø 2
mot
B Bortelag
 Florø
Sluttresultat A
13
B
22
Halv tid A
7
B
13
Full tid A
13
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sarah Mari Tonheim    
10    Matilde Øvrebotn   X   X 1 1
2.Omgang 17    Kathrine Marie Hovden   X   3 3
19    Ingrid Bergkvam Rognaldsen   X   X 2 2
25    Hanna Folgerø-Kirkeeide    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Frida Erdal Nybu    
27    Baraniga Suthaharan   X   X 1 1
30    Oda Marie Nilsen Halvorsen    
33    Sofie Bøhmer   X   3 3 6
34    Sara Aimée Ochoa Giil    
35    Julia Elisabeth Furnes    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kurt Brandsøy          
Leder B: Kjell Hovland          
Leder C: Nina Johanne Kråkenes          
Leder D: Odd Magne Sjåstad          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Thea Bird Haarklau   X   2 2
  Ragni Oline Hestdal Eikevoll   X   2 2
2.Omgang   Olivia Tonheim Sjåstad   X   1 1
12    Sofie Myklebust Vaardal    
16    Leah Sisi Sinclair Aukland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
20    Ine Hovland Orre   X   3 3
21    Henriette Stigen   X   2 2
24    Hanna Solheim   X   1 1 2
28    Alde Nesse   X   5 1 6
29    Ada-Marie Stensvoll Smørdal   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kurt Brandsøy          
Leder B: Trond Eikevoll          
Leder C: Kjell Hovland          
Leder D: Odd Magne Sjåstad          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tor Bjarne Midtun Dommer:   Kjell Ove Forthun Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: