NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 AA3 SF
Kamp Nr  61241410026   ResPIN  7128627  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 25.01.2020 kl. 16.40    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Florø 2
Sluttresultat A
13
B
21
Halv tid A
7
B
9
Full tid A
13
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Thea Bird Haarklau    
  Sigrid Augusta Humlestøl Døsen   X   1 1
2.Omgang   Ragni Oline Hestdal Eikevoll    
  Olivia Tonheim Sjåstad   X   3 3
12    Sofie Myklebust Vaardal    
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Leah Sisi Sinclair Aukland   X   2 2
20    Ine Hovland Orre    
21    Henriette Stigen   X   2 2
24    Hanna Solheim   X   2 1 3
28    Alde Nesse   X   1 1
29    Ada-Marie Stensvoll Smørdal   X   X X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kurt Brandsøy          
Leder B: Kjell Hovland          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stefania Daria Cioaca   X   1 1
  Sarah Mari Tonheim    
2.Omgang 10    Matilde Øvrebotn   X   3 3
14    Liva Bertine Nordvik Midtbø    
17    Kathrine Marie Hovden   X   X 6 6
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Ingrid Bergkvam Rognaldsen   X   X 1 1
25    Hanna Folgerø-Kirkeeide   X   1 1
26    Frida Erdal Nybu   X   3 3
27    Baraniga Suthaharan    
33    Sofie Bøhmer   X   1 3 4
34    Sara Aimée Ochoa Giil   X   2 2
35    Julia Elisabeth Furnes    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kurt Brandsøy          
Leder B: Kjell Hovland          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Milli Nimet Fjæreide Cetin Dommer:   Marthe Teigen Refsnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: