NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TE-Serien J 10 år (Trondheim) - 02
Kamp Nr  11341002043   ResPIN  7112450  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Malvikhallen 08.12.2019 kl. 17.20    
A Hjemmelag
 Malvik 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Åshild Rustad Røflo    
22    Lisa Aftret Ready    
2.Omgang 24    Sofie Løfald Tydeman    
30    Leanna Sæternes    
39    Amelie Amdahl Seim    
Underskrift
lagleder
lag A:
51    Jenny Helene Nilsen Kolnes    
59    Eleonora Josefine Skarsaune-Terzi    
87    Maren Vist    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jason Edward Ready          
Leder B: Aud Toril Osmoen Sørgård          
Leder C: Siri Helene Vist          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sigrid Hansen Skallerud    
10    Ingrid Elise Natås    
2.Omgang 11    Rayan Nor    
13    Sara Osmoen-Prange    
17    Ida Pilskog Nyhus    
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Mia Sæter Spjelkavik    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ingvild Markusson Hansen          
Leder B: Gry Marte Osmoen Haagensen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Oskar Laugen Forbord Dommer:   Imre Krogstad Abelvik Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: