NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TE-Serien J 10 år (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11341001044   ResPIN  7112331  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum F1 08.12.2019 kl. 11.30    
A Hjemmelag
 Byåsen 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
                              
                              
2.Omgang                               
                              
                              
Underskrift
lagleder
lag A:
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Leonie Marie Morin    
  Ellen Tetlie Eik-Nes    
2.Omgang   Eir Bjarnøe Brandsegg    
  Ellen Jordal-Ulrichsen    
14    Emma Storhei Dahle    
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Emilie Kristin Eriksen Sveggen    
17    Ida Pilskog Nyhus    
18    Mia Sæter Spjelkavik    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder B: Stine Storheil Dahle          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Aksel Yli Dvergsdal Dommer:   Johan Kalseth Hernes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: