NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TE-Serien G 10 år (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11331001040   ResPIN  7111961  Tilskuere 24  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 KA Ramirent 1 08.12.2019 kl. 16.40    
A Hjemmelag
 Strindheim 5
mot
B Bortelag
 Ranheim 4
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
                              
                              
2.Omgang                               
                              
                              
Underskrift
lagleder
lag A:
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Mathias Abelsen-Widerøe    
17    Angel Ervik    
2.Omgang 18    Leonard Lødøen Haaskjold    
19    Mikkel Olsen Fjørtoft    
20    Niklas Tangen Opheim    
Underskrift
lagleder
lag B:
26    Sverre Soldal Larssen    
34    Magnus Guldteig Lien    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Haavard Haaskjold          
Leder B: Rita Irene Tangen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Anna Storeng Frøseth Dommer:   Liliana Tinmannsvik Sandbakken Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: