NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 A05 SF
Kamp Nr  61241305061   ResPIN  7104461  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 20.10.2019 kl. 16:15    
A Hjemmelag
 Florø 2
mot
B Bortelag
 Sandane 2
Sluttresultat A
28
B
14
Halv tid A
18
B
3
Full tid A
28
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maren Landøy   X  
  Emma Sandvik Langø   X  
2.Omgang   Adriane Jørgine Linnéa Ødegård-Bakke   X   3 3
17    Helen Grace Kent Vågene   X   3 3
20    Amanda Sofia Fernandes Hallstensen   X   6 6
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Ingrid Horgen Senneset   X  
23    Ine Steindal Solheim-Olsen   X   6 6
25    Mari Hegranes Selvik   X   1 1
27    Ida Solveigsdatter Kvalvik   X   4 4
28    Sofia Kroppan Villand   X   1 1
37    Ane Kroppan Knapstad   X   4 4
50    Jorunn Marie Svanøe   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Henrik Knapstad          
Leder B: Steinar Ohna Løkkebø          
Leder C: Tor Solheim-Olsen          
Leder D: Tomas Svardal          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kristina Hjelle   X   2 2
  Silje Gåsemyr Mykland   X   2 2
2.Omgang   Naquth George Tut   X   5 5
  Tivona Isaac Habtemariam   X  
  Selma Rygg   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Sunniva Torgersen Haugland   X  
  Vilde Oen   X   1 1
  Gulisara Panyarat   X   3 3
11    Borgny Kristin Hetle   X   1 1
14    Kristina Eide   X  
55    Sophie Koopmans    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Oen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ina Martine Brendø Dommer:   Gabriel Bangsund Staveteig Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: