NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi J16 - 01
Kamp Nr  11241601053   ResPIN  7101775  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 08.12.2019 kl. 20.55    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Vikhammer HK
Sluttresultat A
19
B
20
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
19
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anine Hokstad Widerøe   X   1 1
  Eira Melbye-Berg   X   1 1
2.Omgang   Iben Victoria Viken Moksnes   X   8 1 9
10    Ann-Marii Slivin   X   X
12    Stella Elisabeth Angell Bakken    
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Stine Østlyng Hansvold   X   X 1 1
15    Sofie Jørgensen Skogmo   X   3 3
16    Ina Greiff Jullumstrø   X   2 2
20    Charlotte van der Eijk    
31    Christina Ulvan Olsen    
34    Frida Brøseth   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Eirin Skogen          
Leder B: Tor Jullumstrø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
50    Selina Gjervan    
51    Annie Strandjord    
2.Omgang 52    Thea Sofie Eek   X   5 5
54    Emma Løvseth   X   3 2 5
55    Nora Reitan Malvik   X   X
Underskrift
lagleder
lag B:
56    Lisa Eidem   X   1 1
59    Ida Helene Landrø   X   3 3
60    Selma Idriz   X   4 4
61    Iselin Leistad    
63    Frida Brauten   X   1 1
64    Tina Helén Rudolfsen Fosså   X   1 1
65    Anniken Steen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Maichen Eidem Olsen          
Leder B: Espen Eek          
Leder C: Berit Løvseth          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Frode Espnes Sand Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: