Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Lerøyserien J18 2. kval pulje 10
|
Kamp Nr
|
96041832001 |
ResPIN
|
7101130 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
12.10.2019 kl. 12:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
24
|
B
19
|
Halv tid
|
A
10
|
B
7
|
Full tid
|
A
24
|
B
19
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Martina Jurisic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elise Ustgård Langås |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
23 |
|
Ingrid Kristine Syversen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
31 |
|
Majra Isabella Mitrovic |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
33 |
|
My Lervold |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
6 |
Underskrift lagleder lag A:
|
35 |
|
Ingeborg Amundsen Salterød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tuva Hjelmen Ugland |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
38 |
|
Caroline Torhaug |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
39 |
|
Tuva Solheim Skretting |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
41 |
|
Ida Cecilie Ropstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Johanne Burns Bergan |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
47 |
|
Rakel Storsul Hildrum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Vilde Marsteinstredet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Ida Evjen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Simon Nyløkken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Markus Svensson Selnak Rossavik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Guro Storsul |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Elsa Maria Åsberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Marie Melby |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
3 |
|
Silje Brath |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
4 |
|
Ida Marie Helset Hagen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
5 |
|
Mia Madsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
6 |
|
Erika Løvaas |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
7 |
|
Helene Hamre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Krogenæs |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
9 |
|
Julie Kristin Ytrøy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mathilde Kjosås Dahle |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
|
Celina Kristin Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
13 |
|
Alexandra Ruud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elise Vik van den Berg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anita Burbridge Rinde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Cecilie Morillo Lyngbø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Sebastian Aam |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Joachim Flåm Irgens |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Lotte Aurora Bjørndal Iversen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|