NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien J16 - 04
Kamp Nr  11141604074   ResPIN  7098637  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum F1 29.09.2019 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Byåsen 3
Sluttresultat A
17
B
18
Halv tid A
9
B
9
Full tid A
17
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anine Hokstad Widerøe    
  Ina Greiff Jullumstrø   X   X X 1 1
2.Omgang   Iben Victoria Viken Moksnes   X   7 7
10    Ann-Marii Slivin   X   X 2 2
13    Ada Olivia Aarlot   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Sofie Jørgensen Skogmo   X   2 2
23    Maria Måsøval Sørdal   X   1 1
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen   X   2 2
40    Christina Isaakidou    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tor Jullumstrø          
Leder B: Grethe Viken          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sofie Kojadinovic    
  Celine Yttereng Skagen   X   2 2
2.Omgang 10    Helle Stokke   X   X X 2 2
11    Maren Sofie Kraage Støp   X   6 6
12    Catharina Margareta Lindgren    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Emma Fossland   X   1 1
15    Tuva Ervik Wolden    
16    Ingeborg Fallet   X   1 1
17    Thea Hartweg   X   3 1 4
18    Sarah Bekkos Støp    
27    Mia Torset   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marian Aune          
Leder B: Per Arne Eriksen          
Leder C: Silje Eriksen          
Leder D: Per Christian Stokke          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Julie Indstad Hole Dommer:   Marte Eirin Stenvaag Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: