NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien J16 - 04
Kamp Nr  11141604024   ResPIN  7098597  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Melhushallen 08.12.2019 kl. 15.15    
A Hjemmelag
 Melhus 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
25
B
16
Halv tid A
10
B
10
Full tid A
25
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mille Oterholm Øie   X   6 6
10    Lena Eirin Granbom   X   4 4
2.Omgang 12    Emilie Taraldsen Kvernemo    
15    Julie Bones Aarhaug   X   4 4
17    Hanne Sundet Rathe   X   X X 4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
19    Marie Kvernberg Bendiksen   X   1 1
21    Ida Pettersen Ler    
24    Anne Lilleler Onsøien   X   4 4
25    Martine Vold    
26    Astrid Skjervold    
27    Julie Olsen Samdal   X   X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Åsmund Kjenstad Hansen          
Leder B: Rune Faugstad Øie          
Leder C: Heidi Aatlo Sundet          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Charlotte Johanne Eide   X   X
  Martine Messel Løberg   X   3 3
2.Omgang 10    Ellen Bull-berg    
13    Nora Paulsen   X   2 2
16    Mathea Brevik    
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Synne Roheim   X   X 6 6
23    Maria Måsøval Sørdal   X   X 3 3
33    Una Henriksen   X   X 1 1
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen    
37    Hannah Skjæret   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   André Bergsmyr Dommer:   Fredrik Tiller Hegstad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: