NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien G13 - 05
Kamp Nr  11131305168   ResPIN  7090787  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Melhushallen 07.12.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Melhus 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 4
Sluttresultat A
24
B
23
Halv tid A
14
B
8
Full tid A
24
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Dennis Putans   X   10 10
  Joakim Korsnes Frank   X   1 1
2.Omgang   Ola Hårsaker Mærk   X   3 3
  Herman Kristiansen Rian   X   X 1 1
10    Mathias Leintrø Lian   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Snorre Duesten   X   1 1
17    Håvard Torsethaugen Moseng    
21    Jørgen Horg   X   1 1
22    Felix Liabø Nyrønning   X   3 3
25    Lucas Rostad   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anja Terese Rian          
Leder B: Lars Erik Rostad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eirik Stenberg    
  Chrisander Hynne Lykke    
2.Omgang   Adrian Grønflaten Holte   X   1 1
  Elias Skomsvoll    
  Sigurd Ekle-Danielsen   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Edwin Ajablemare Amidu    
13    Jesper Skjærvold Granheim   X   1 1
15    Johan Martin Brandt    
16    Elias Haukdal   X   2 2
22    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   6 6
37    Mikkel Kulvik Bremseth   X   8 8
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rolf Erlend Haukdal          
Leder B: Bente Kulvik Bremseth          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Elisabeth Vollum Dommer:   Synne Kristin Bøe Lindset Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: