NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien G14 - 05
Kamp Nr  11131405009   ResPIN  7071799  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum A 1 08.12.2019 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
11
B
22
Halv tid A
5
B
13
Full tid A
11
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Adrian Bliktun Strand    
  Gard Berge   X   1 1
2.Omgang   Jesper Myrland Jensen   X   X 3 3
18    Niklas Brendhaug Asklund    
19    Nicolai Johnsen    
Underskrift
lagleder
lag A:
24    Simen Pedersen Lian   X   X 2 2
26    Sondre Songedal Håkonsen   X   3 3
27    Thomas Lee Blomstrøm    
66    Christian Aresvik   X   1 1
74    Adrian Munoz Norbeck   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gunnar Pedersen Lian          
Leder B: Roy Håkon Aresvik          
Leder C: Thomas Berge          
Leder D: Andre Johnsen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Gaute Oliver Diserud   X   5 1 6
  Stian Handberg Nielsen   X   X X 6 6
2.Omgang   Andreas Olaussen Rosvoldaunet   X   1 1
12    Yu Han Wu    
16    August Grimssønn Stallvik   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Adrian Sakshaug   X   1 1
20    Edvard Mo Bohne    
24    Elias Grongstad   X   3 3
25    Mathias Pedersen    
26    Shaun David Mwandha   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Linn Anita Finnehaug          
Leder B: Ola Håvard Diserud          
Leder C: Kjetil Pedersen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Oskar Verpe Dommer:   Erlend Sakshaug Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: