NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: TrønderEnergi-Serien J14 - 09
Kamp Nr  11141409111   ResPIN  7070141  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum D2 15.12.2019 kl. 14.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Selbu
Sluttresultat A
28
B
18
Halv tid A
15
B
11
Full tid A
28
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Live Pedersen Krogshus    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   4 4
2.Omgang   Solveig Aurstad Aspnes    
14    Christiane Rønneberg Holte   X   1 1
17    Elise Hestvik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   3 3
20    Malin Wiberg   X   4 4
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   13 1 14
33    Maya Walsøe Lehn   X   1 1
117    Elina Kjønli    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Monica Thoresen Nordnes          
Leder C: Marit Skjærvold          
Leder D: Roger Stokke          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
16    Sigrid Motrøen Øhlén    
19    Julie Borseth Aas    
2.Omgang 24    Ada Bjørkås Myge    
26    Erika Østby Nilsen   X   7 2 9
27    Thora Sofie Matheson Solberg    
Underskrift
lagleder
lag B:
29    Maria Kulseth   X   1 1
31    Laura Græsli   X   2 2
32    Ellen Sofie Uglem   X   2 2
33    Dorte Sørflakne    
35    Jonetta Audundatter Winum   X   1 1
38    Karina Reinås    
39    Kanutte Fenne Westerhus   X   3 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Åshild Andvord Stokstad          
Leder B: Mona Borseth          
Leder C: Gørlin Matheson Stokke          
Leder D: Marte Winum          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: