NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: J15 nivå A Pulje 1 R1
Kamp Nr  11141503003   ResPIN  7069935  Tilskuere 80  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rossvoll Flerbrukshall 22.09.2019 kl. 15.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Stjørdals-Blink
Sluttresultat A
14
B
19
Halv tid A
7
B
7
Full tid A
14
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Charlotte Johanne Eide   X  
  Martine Messel Løberg   X   1 1
2.Omgang 10    Ellen Bull-berg   X   X 2 2
16    Mathea Brevik   X  
20    Charlotte van der Eijk   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   X 1 1 2
23    Maria Måsøval Sørdal    
30    Julie Aasheim Ness   X  
31    Christina Ulvan Olsen   X   3 3
34    Frida Brøseth   X   1 1
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen   X   1 1
38    Sarah Wigen Føynum   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eli Dahlen-Kvalvaag   X  
  Vilde Hoff Melkersen   X   4 4
2.Omgang   Tuva Melkersen   X   1 2 3
  Maria Kristoffersen   X   7 7
  Erle Sæther Buhaug   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Signe Berntzen-trondmo   X   1 1
  Johanne Reitan Raddén   X  
10    Eiril Helland   X   X
11    Emilie Nora Einvik   X   1 1
12    Ann Helen Høybakken   X  
14    Marie Ingstad   X   X X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kenneth Aurheim          
Leder B: Linda Nilssen          
Leder C: Ann Monica Lyngås          
Leder D: Julie Lie Viken          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: