NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: J15 nivå A Pulje 1 R1
Kamp Nr  11141503002   ResPIN  7069934  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rossvoll Flerbrukshall 22.09.2019 kl. 19.45    
A Hjemmelag
 Skaun
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
14
B
25
Halv tid A
10
B
11
Full tid A
14
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Aurora Fenstad   X  
  Anne Strand Gladsø   X   X 3 1 4
2.Omgang   Gina Pelling Overskott   X   X X
  Malin Husmo Tuven   X   2 2
  Sofie Berg   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Andrea Gabrielsen   X  
11    Ada Kvam   X   1 1
12    Maren Sandvik Ryhagen   X  
15    Stine Hellesvik Aunet   X  
17    Julie Mo Samdal   X  
18    Malin Augdal-Berg   X  
19    Pernille Loraas Eiriksson   X   7 7
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjersti Strand Gladsø          
Leder B: Anne Kristin Loraas          
Leder C: Stig Eirik Løvseth          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Charlotte Johanne Eide   X   3 3
  Martine Messel Løberg   X   3 3
2.Omgang 10    Ellen Bull-berg   X   2 2
16    Mathea Brevik    
20    Charlotte van der Eijk    
Underskrift
lagleder
lag B:
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   X 4 3 7
23    Maria Måsøval Sørdal   X   X 1 1
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   4 4
34    Frida Brøseth   X   4 4
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen   X   1 1
38    Sarah Wigen Føynum    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B: Hege Kristine Kvitsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: