NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien G12 - 05
Kamp Nr  11131205027   ResPIN  7069599  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Heimdalshallen 07.12.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Heimdal/Sjetne 3
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
19
B
20
Halv tid A
11
B
10
Full tid A
19
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Håkon Torssønn Vinsnesbakk   X   2 2
  Albert Tønnesen Dahle   X   5 5
2.Omgang 11    Marcus Dalehavn Løkken   X   1 1
16    Emil Laanke Losen   X   1 1
24    Snorre Høen Antonsen    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Martin Lohse    
27    Teodor Thorsø   X   2 2
37    Dennis Valentino Tydeman Nordskag   X   4 4
45    Johannes Wilmann   X   3 1 4
57    Christian Meyer Hansen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Siri Alstad Svestad          
Leder B: Monica Tønnesen Dahle          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jacob Kim    
  Edvin Kim    
2.Omgang 11    Hermine Eriksen   X   4 4
13    Mikael Martins Bjørkvik   X   1 1
14    Vetle Henriksen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Emil Ole Dybsjord   X   X
33    Christopher Rønneberg Holte   X   8 2 10
42    Frederik Richardson    
114    Ida Eriksen   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Tore Eriksen          
Leder B: Una Henriksen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Theodor Klæboe Greger Dommer:   Martin Hella-jensen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: