NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: TrønderEnergi-Serien G13 - 04
Kamp Nr  11131304078   ResPIN  7067623  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Verket Røros 2 08.12.2019 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Røros
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
27
B
16
Halv tid A
14
B
8
Full tid A
27
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Romeo Lauritz Valentin Søtvik Høistad    
  Erlend Langslet Sandmæl   X   X
2.Omgang 21    Laurits Knutsen Gullikstad   X   5 5
22    Iver Nymoen Aas   X   2 2
31    Jesper Norvik   X   9 9
Underskrift
lagleder
lag A:
38    Johan Bakke Frisvold    
49    Endre Opdal Unsgård   X   9 9
67    Jonas Haugom   X   X 1 1
69    Iver Lundli   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Øyvind Unsgård          
Leder B: Jon Arne Myhre Sandmæl          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eirik Stenberg    
  Chrisander Hynne Lykke    
2.Omgang   Adrian Grønflaten Holte    
  Elias Skomsvoll    
  Sigurd Ekle-Danielsen   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Edwin Ajablemare Amidu    
13    Jesper Skjærvold Granheim    
16    Elias Haukdal   X   3 3
22    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   3 3
25    Jostein Tørum Haugerud   X   1 1
37    Mikkel Kulvik Bremseth   X   7 1 8
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rolf Erlend Haukdal          
Leder B: Bente Kulvik Bremseth          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marius Sundt Brynhildsvoll Dommer:   Torstein Engan Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: