NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien G13 - 04
Kamp Nr  11131304077   ResPIN  7067622  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sveberghallen 08.12.2019 kl. 17.05    
A Hjemmelag
 Hommelvik
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
27
B
11
Halv tid A
15
B
5
Full tid A
27
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vegard Jamtøy Hansen    
  Sander Dahlen Wannebo   X   3 3
2.Omgang   Oscar Harborg Richardsen   X   3 3
  Sondre Sæterhaug Einvik   X   5 5
  Jonas Mork    
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Mathias Paulsen Almås   X   2 2
16    Edvard Mindnes Austad    
21    Jonas Christian Frohm Strøm   X   4 4
23    Emil Løvseth   X   X 2 2
32    Sigurd Magnus Hansen    
36    Magnus Buseth Johannessen   X   3 3
38    Even Gulbrandsen Jakobsen   X   5 5
                              
                              
                              
                              
Leder A: Berit Løvseth          
Leder B: Lars Erik Jakobsen          
Leder C: Morten Ivar Richardsen          
Leder D: Jon Arne Strøm          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Audun Kvam    
  Leo Spjøtvold Lyse   X   2 2
2.Omgang   Sivert Dypvik Aakvik   X   1 1
  Johannes Sylte Talseth   X   X 1 1 2
  Martin Salater    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Håkon Taarneby Nordstrand   X   1 1
10    Victor Forbord   X   4 4
13    Theodor Berg-Jørgensen    
15    Axel Tinius Riiber    
26    Magnus Breivold   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Forbord          
Leder B: Thomas Sylte          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martine Lutdal Dommer:   Jørgen Løvseth Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: