NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15, Breddeserie 03
Kamp Nr  54041505078   ResPIN  7067113  Tilskuere 29  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 06.02.2020 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Tvedestrand 2
Sluttresultat A
17
B
27
Halv tid A
10
B
12
Full tid A
17
B
27
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tora Kjetså Homme    
  Martine Aas   X   1 1
2.Omgang 12    Thea Knutsdotter Bygland Kjetså    
16    Sonja Muhammedamin Jervidalo   X   1 1
17    Birgit S Kvaale    
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Tina Mozaffar Aziz   X   1 1
24    Åsne Jørstad Daasvatn   X   X X 5 1 6
25    Tuva Kvitne Andersen   X   1 1
26    Ina Berg Klepsland    
27    Julie Nygård    
29    Jorunn Skjevrak   X   7 7
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Torhild Evje          
Leder B: Trude Evje          
Leder C: Lillian Lislevand          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mathilde Nilsen   X   1 1
  Johanne Tveiten   X   X 2 2
2.Omgang 11    Indiana Caroline Espeland   X  
12    Fia Strandberg Vanay   X  
13    Henriette Lauve   X   15 3 18
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Marthe Josefine Jørundland Wågestad   X   X 3 3
16    Stine Wågestad Halvorsen   X   1 1 2
18    Caroline Louise Siewers Aall   X  
20    Synne Ustad   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Wågestad          
Leder B: John Moltke Kristensen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bjørn Anthony Halsall Dommer:   Anita Birkeland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: