NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: TrønderEnergi-Serien J13 - 10
Kamp Nr  11141310056   ResPIN  7065893  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sveberghallen 15.12.2019 kl. 16.10    
A Hjemmelag
 Hommelvik
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
24
B
9
Halv tid A
13
B
5
Full tid A
24
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Ytterland Tofte    
  Amalie Lutdal    
2.Omgang   Kaja Vikan Blix    
  Vilde Haugen Eidem   X   4 4
  Runa Skår Fossen   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
  Eva Hammer   X   2 2
10    Selma Høve Matheson   X   2 2
13    Nora Nordgård Jakobsen   X   2 2
15    Selma Steinnes Lutdal   X   1 1
18    Silje Moen   X   1 1
19    Silje Sagmyr   X   2 2
22    Maren Elise Tiller Vullum   X   4 1 5
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ann Helen Nordgård Jakobsen          
Leder B: Marthe Beate Lutdal          
Leder C: Grethe Petersen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande   X   4 4
  Johanna Søraas    
2.Omgang   Mina Digre Knudsen    
  Thora Bjarnøe Brandsegg   X   1 1
14    Andrea Buvik   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Anne-Kristine Hellesø    
23    Karianne Hansen Skallerud   X   X
43    Marie Drege Løfsnæs    
46    Tuva Hårstad Selnesaunet    
51    Tiril Skoglund Steinmo   X   2 2
53    Johanna Olsen Bagøien    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Pettersen Buvik          
Leder B: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jørgen Ørsnes Dommer:   Georgij Håkansson Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: