Norges Håndballforbund 0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: NM Jr J20 Innledende Pulje 4
Kamp Nr  92042006001   ResPIN  7064716  Tilskuere 72  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Marikollhallen 24.08.2019 kl. 12.00 Roy Arne Nordby  Tone Borghagen 
A Hjemmelag
 Rælingen
mot
B Bortelag
 Haslum
Sluttresultat A
26
B
20
Halv tid A
13
B
10
Full tid A
26
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sanna Lind Betten   X  
10    Anniken Bredesen   X  
2.Omgang 11    Tuva Knai    
13    Emma Holtet   X   X X 6 2 8
14    Sandra Erpestad Granholm   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Silje Fjellengen   X   3 3
16    Sophie Amalie Møbius Lindås   X  
18    Kristin Dorthea Eskerud   X  
19    Rikke Arnesen   X   2 2
21    Carina Berg   X   5 5
25    Shannen Sanchutha Jeiharan   X   2 2
26    Marte Juuhl Svensson   X   X 4 4
27    Julie Dalen Sypriansen    
30    Lotte Nordås   X   1 1
46    Sarah Deari Solheim   X   1 1
88    Inda Viktoria Aas    
Leder A: Daniel Birkelund          
Leder B: Ane Victoria Ness Mällberg     X      
Leder C: Alexander Linløkken Pettersen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Helene Elisabeth Aagaard Evensen   X   X 2 2
  Kathinka Garmann Løvstad   X   X X 3 3
2.Omgang   Magdalena Sophia Mitrovic   X  
12    Emily Myrmo   X  
13    Synne Sundli Eek   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Martina Jurisic   X  
17    Ragnhild Rise Kirkeby   X   2 2
19    Eva Berg Stensrud   X   3 3
22    Elise Ustgård Langås   X  
23    Ingrid Kristine Syversen   X   1 1
24    Elsa Maria Åsberg   X   1 1
25    Maiken Karlsen   X  
28    Tea Mæland Strandmo   X   X 3 3
34    Isabel Gunnerød    
58    Ida Evjen   X   1 1
92    Oda Røhne   X   3 3
Leder A: Markus Svensson Selnak Rossavik          
Leder B: Jan Fredrik Eikå          
Leder C: Simon Nyløkken          
Leder D: Jan Erik Grøndahl          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Hilmar Ingi Jonsson Dommer:   Øivind Andersen-Gott Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: