NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, Breddeserie 07
Kamp Nr  54041307005   ResPIN  7063730  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Byremohallen 14.10.2019 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 Grindheim
mot
B Bortelag
 Framsteg
Sluttresultat A
11
B
11
Halv tid A
3
B
7
Full tid A
11
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Åsland    
19    Mari Oline Refsnes    
2.Omgang 48    Linnea Ågedal Lie   X   1 1
49    Anny Høyland   X   X 1 1
58    Hedda Tomine Flodquist    
Underskrift
lagleder
lag A:
59    Tomine Hamran   X   X
64    Andrea Høyland    
66    Iben Vatle   X   7 7
67    Helene Brastad   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Norunn Tveit Egenes          
Leder B: Siv Kathrine Hamran          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Bynes-Aasland    
12    Anna Hærås   X   7 7
2.Omgang 24    Thea Evelyn Djupesland Skarpeid   X   1 1
32    Elise Hjellnes Hærås   X   1 1
33    Sarah Roland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
34    Thea Alexandra Sandnes    
38    Malin Stedjan Egeli   X   1 1
39    Rosa Sofie Drastrup Harbak    
44    Rebekka Finsland    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lise Grødum          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ann Jenny Hornung Urevatn Dommer:   Håkon Kristiansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: