NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 13, Breddeserie 03
Kamp Nr  54031303031   ResPIN  7061254  Tilskuere 65  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 01.12.2019 kl. 14.30    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Strømmen/Glimt 2
Sluttresultat A
16
B
19
Halv tid A
11
B
10
Full tid A
16
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lars Aas    
12    Leander-Mikael Eikenaar Kjetså    
2.Omgang 35    Halvor Nesdal Kile   X   1 1
39    Brage Aasland   X   2 2
40    Martin Breistøl Lie   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
42    Christian August Ekholdt Bjørgan    
43    Mads Elias Andersen   X   2 2
44    Eirik Berg Klepsland   X   3 3
45    Christoffer Skaiå Pettersen   X   X 6 1 7
46    Alan Mozaffar Aziz    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christian Andersen          
Leder B: Kristoffer Berge          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Magnus Hvesser-Grønnesby   X  
  Fritjof Lunde   X  
2.Omgang   Julian Noddeland   X   4 4
  Kristian Lima   X  
  Noah Langfeldt Tønnesen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Sigurd Blåka   X   X 2 2
17    Tino August Pertold   X   2 2
18    Dennis Ager-Wick   X   3 3
20    David Asdal Hartvigsen   X   1 1
22    Marcus Larsen   X   2 3 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Robin Tønnesen          
Leder B: Einar Ager Wick          
Leder C: Torkild Sætra Hartvigsen          
Leder D: Gjerulf Otto Noddeland          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bjørn Anthony Halsall Dommer:   Anita Birkeland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: