NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15 A05 SF
Kamp Nr  61241505057   ResPIN  7057670  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 05.01.2020 kl. 15:15    
A Hjemmelag
 Florø 2
mot
B Bortelag
 Dale
Sluttresultat A
15
B
13
Halv tid A
7
B
5
Full tid A
15
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sofie Myklebust Vaardal    
  Thea Bird Haarklau    
2.Omgang   Ragni Oline Hestdal Eikevoll   X   1 1
  Olivia Tonheim Sjåstad   X   X
17    Kathrine Marie Hovden    
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Ine Hovland Orre   X   1 1 2
21    Henriette Stigen   X   2 2
24    Hanna Solheim   X   1 1
28    Alde Nesse    
29    Ada-Marie Stensvoll Smørdal   X   X 4 4
33    Sofie Bøhmer   X   2 3 5
35    Julia Elisabeth Furnes    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Nina Johanne Kråkenes          
Leder B: Odd Magne Sjåstad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Aleksandra Senkina Myklebust    
  Maja Felde Ravnestad    
2.Omgang   Maria Berglihn   X   X 1 1
  Andrine Solheim Hjartholm    
  Selma Lovise Berge   X   X 2 2 4
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Vilje Sande-Neset   X   4 4
20    Malene Hermansen Flekke   X   2 2
21    Marte Kvile Hjartholm    
22    Ada Kyrkjebø Solheim   X   2 2
24    Jette Pedersen Hovland   X   X X
25    Katja Senkina Myklebust    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jonny Pedersen          
Leder B: Arlen Birte Solheim          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Milli Nimet Fjæreide Cetin Dommer:   Marthe Teigen Refsnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: