NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Menn - 02
Kamp Nr  11019302109   ResPIN  7046126  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 01.03.2020 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Tiller 2
Sluttresultat A
26
B
32
Halv tid A
11
B
17
Full tid A
26
B
32
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andreas Haagensen Mørreaunet   X   2 2 4
  Casper Kvarme Kristoffersen   X   1 1
2.Omgang   Erlend Øksenvåg Strøm   X   1 1 2
  Sani Alexander Danyagiri    
12    Oskar Verpe    
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Erlend Lysø   X   1 1
14    Iver Holter   X   2 2
16    Markus Storrø   X   4 4
17    Kim Landstad Hindenes    
20    Markus Jønland   X   6 6
22    Tord Olsen Sætermo   X   X
28    Magnus Paulsen   X   X 2 2
35    Erling Skogstad Norddal   X   X 4 4
39    Snorre Risholt Moen    
                              
                              
Leder A: Frank Lysø          
Leder B: Mathias Hildrum Tvervåg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sindre Broholm Sæther   X   8 1 9
  Edvard Christian Arnes   X   X 4 4
2.Omgang 11    Hans Petter Pedersen   X   1 1
13    Martin Forås Antonsen   X   X 5 5
16    Fredrik Grindberg    
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Nils Erik Viken   X   X X 1 1
20    Sondre Juul   X   1 1
25    Joar Myran    
29    Sigurd Kvam   X   4 1 5
77    Even Bjølgerud Bergheim   X   1 1
84    Ola Stenbrenden   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Simon Kvam          
Leder B: Knut Espen Pettersen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linda Landstad Dommer:   May-Ingrid Sylow Thommesen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: