NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Menn - 02
Kamp Nr  11019302028   ResPIN  7046045  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum F1 08.12.2019 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Skogn
Sluttresultat A
21
B
29
Halv tid A
10
B
15
Full tid A
21
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Joakim Stene    
  Erlend Sakshaug   X   4 4
2.Omgang   Iver Holter    
  Sani Alexander Danyagiri   X   1 1
17    Andreas Haagensen Mørreaunet   X   X 4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
19    Mathias Hildrum Tvervåg   X   X 3 4 7
20    Markus Storrø   X   1 1
21    Markus Jønland   X   2 2
27    Sverre Helland    
29    Theodor Bele Andreassen   X   X 1 1
38    Sigve Asbjørnslett    
39    Snorre Risholt Moen    
66    Erlend Øksenvåg Strøm   X   1 1
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B: Frank Lysø          
Leder C: Erling Skogstad Norddal          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vegard Heistad    
  Erik Pettersen   X   4 4
2.Omgang   Nikolay Georgiev Neychev   X   X 10 10
  Lasse Leine    
  Dusko Petrusic   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
  Knut Ole Eidem Valberg   X   X 3 3
11    Philip Gustav Aursnes   X   X X 4 4
13    Bendik Selliken Sletten   X   X
14    Hans Erik Lerstad   X   X 2 1 3
22    Vetle Haugskott   X   2 2
33    Isak Johansen Sokki    
34    Martin Kjønstad Skjesol    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Erling Støre Rosenlund          
Leder B: Jon Rønningen          
Leder C: Kjell Idar Tangen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Karoline Emilie Grønning Dommer:   Tonje Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: