NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Menn - 02
Kamp Nr  11019302022   ResPIN  7046039  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 29.09.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 NTNUI Håndball 2
Sluttresultat A
16
B
34
Halv tid A
8
B
18
Full tid A
16
B
34
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sani Alexander Danyagiri    
  Magnus Paulsen   X   X
2.Omgang   Mads Olssen   X   1 1 2
12    Oskar Verpe    
13    Mathias Hildrum Tvervåg   X   1 1 2
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Markus Jønland    
32    Theodor Bele Andreassen   X   5 5
36    Lars Vikaune   X   X 2 2
38    Sigve Asbjørnslett   X   X 3 3
39    Snorre Risholt Moen    
46    Erlend Sakshaug    
50    Emrik Sjølie Moe   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Wilhelm Andreas Skogly    
  Theodor Signebøen Midtlien   X   1 1
2.Omgang   Jørgen Paulsen Snekkerhaugen   X   4 4
  Joachim Eide Eivindsen   X   X 1 1
  Jørgen Haaland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Fredrik Stennes Jacobsen   X   3 3
10    Kristoffer Eggestad   X   4 4
11    Kasper Haugaard Thorsen   X   X 2 2 4
12    Njål Biørnstad Syversen    
14    Sigurd Spildrejorde   X   2 2
15    Odin Melgård Tanem   X   4 4
16    Mikkel Kollstrøm Bøgseth   X   X 2 2
17    Jørgen Skaret Barsøe   X   4 4
18    Thomas Fredrik Bech Aschehoug   X   4 4
                              
                              
Leder A: Simen Fure Havnaas          
Leder B: Christoffer Jayzer Jørgensen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Monica Stolpnes Dommer:   Pål Erik Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: