NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 A05 SF
Kamp Nr  61241305011   ResPIN  7043095  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 14.12.2019 kl. 14:00    
A Hjemmelag
 Florø 2
mot
B Bortelag
 Førde
Sluttresultat A
17
B
14
Halv tid A
9
B
8
Full tid A
17
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maren Landøy   X  
  Emma Sandvik Langø   X  
2.Omgang   Adriane Jørgine Linnéa Ødegård-Bakke   X   3 3
17    Helen Grace Kent Vågene   X   1 1
22    Ingrid Horgen Senneset   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
23    Ine Steindal Solheim-Olsen   X   2 2
24    Thea Stusdal Melvær   X   3 3
25    Mari Hegranes Selvik   X  
28    Sofia Kroppan Villand   X  
37    Ane Kroppan Knapstad   X   X 6 1 7
50    Jorunn Marie Svanøe   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Henrik Knapstad          
Leder B: Tor Solheim-Olsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sina Gjersvoll   X  
  Mathilde Juliette Gajowniczek Myrvang   X   2 2
2.Omgang   Sofie Myren   X  
  Nathalie Breidvik Nydal   X   X 6 6
13    Ariel Marie Breidvik Fonn   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Maria Nordeide Berg   X   3 3
18    Ronja Nordbotten Holsen   X   3 3
20    Hanna Kvammen   X  
24    Violet Sahiti Helle   X  
26    Maylen Hustveit Hjellbrekke   X  
27    Thea Sunde Engesæt   X  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Eivind Stølen          
Leder B: Kjersti Erichsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ina Martine Brendø Dommer:   Gabriel Bangsund Staveteig Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: