NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302071   ResPIN  7042403  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Idrettsbygget NTNU 12.10.2019 kl. 12.30    
A Hjemmelag
 NTNUI Håndball
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
21
B
24
Halv tid A
12
B
15
Full tid A
21
B
24
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Fanny Hermundsdottir   X   4 4
  Ingrid Tingstad   X   1 1
2.Omgang   Eline Aandahl Måløy   X   2 2
  Live Oveland   X   1 1
  Margrete Furnes    
Underskrift
lagleder
lag A:
  Andrea Malena Bjørnsson Befring   X   X
10    Fanny Olivia Johannessen Berstad   X   X 3 3
11    Ellinor Wikan   X   1 1
13    Aurora Sæthereng Gundersen   X   X 1 1
15    Marte Almås   X   3 4 7
16    Lene Dahle    
17    Marte Pauline Hemmingsen   X   X X 1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Simen Fure Havnaas          
Leder B: Jørgen Paulsen Snekkerhaugen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Erle Lien Rusten    
  Kaja Hvidsand Myhr   X   1 1
2.Omgang   Thea Emilie Innset Esbensen   X   1 1
  Marte Eirin Stenvaag   X   X X 4 4
10    Ingvil Sofie Bjerke   X   2 4 6
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Marthe Kristin Edvartsen   X   3 3
17    Sara Sofie Lyng Jonassen   X   3 3
19    Lene Widerøe    
20    Tonje Svee    
22    Sofie Sødal   X   1 1
23    Trude Blestrud Håkonsen   X   4 4
35    Fride Hermundsdottir   X   1 1
40    Emma Furnes    
88    Hanna Pelsholen Busterud    
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Bjørn Almåsbakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Berggren Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: