NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302009   ResPIN  7042341  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 22.09.2019 kl. 14.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Heimdal
Sluttresultat A
33
B
18
Halv tid A
18
B
6
Full tid A
33
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kaja Hvidsand Myhr   X   1 2 3
  Marte Eirin Stenvaag   X   X 6 6
2.Omgang 10    Ingvil Sofie Bjerke   X   X 3 3
17    Sara Sofie Lyng Jonassen   X   5 5
19    Lene Widerøe   X   X 3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Tonje Svee   X   1 1
23    Trude Blestrud Håkonsen   X   7 7
27    Ragnhild By   X  
31    Eirin Røsten   X  
35    Fride Hermundsdottir   X   X X 5 5
40    Emma Furnes    
88    Hanna Pelsholen Busterud   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Bjørn Almåsbakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Benedikte Solem   X   3 1 4
  Ida Charlotte Handberg   X   X 2 2
2.Omgang   Monika Bjørgmo   X   7 1 8
  Mari-kristine Haugum    
  Thea Korsnes   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Magnhild Westerhus    
  Maiken Dahl    
10    Marte Moe Løvold    
12    Frida Haugrønning    
14    Kaja Refsnes Sunde    
18    Heidi Elise Følstad   X   2 2
26    Helle Lock Skarpsno   X   X 1 1
121    Tonje Stolpnes    
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Børseth          
Leder B: Hallgeir Augdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Berggren Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: