NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 3.div Kvinner - 02
Kamp Nr  11029302005   ResPIN  7042337  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 15.09.2019 kl. 15.45    
A Hjemmelag
 Byåsen Bredde 2
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
20
B
38
Halv tid A
9
B
19
Full tid A
20
B
38
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Pernille Kristoffersen   X   X 1 1 2
15    Jenny Straumbotn   X   8 2 10
2.Omgang 21    Ann Kristin Lund    
24    Nora Nervik   X   3 3
25    Sara Karoline Uran   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Jenny Sørum   X   X 1 1
27    Tina Stokkebø Brodahl   X   2 2
31    Kaia Stadsøy Gran    
33    Ellen Alexandra Skrimstad    
34    Ane Bredesen Djup    
36    Mari Staur   X   X X
38    Lisa Finnset    
                              
                              
                              
                              
Leder A: May Uran          
Leder B: Alexei Shestakov     X      
Leder C: Hege Wang          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingvil Sofie Bjerke   X   1 1
  Kaja Hvidsand Myhr   X   3 5 8
2.Omgang   Thea Emilie Innset Esbensen   X   1 1
  Marte Eirin Stenvaag   X   X X 4 4
  Ragnhild Elisabet Ryssdal   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Marthe Kristin Edvartsen   X   X 11 11
17    Sara Sofie Lyng Jonassen   X   X X X 3 1 4
19    Lene Widerøe    
23    Trude Blestrud Håkonsen   X   6 6
35    Fride Hermundsdottir   X   X
40    Emma Furnes    
88    Hanna Pelsholen Busterud    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Bjørn Almåsbakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: