NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi J18 - 01
Kamp Nr  11241801176   ResPIN  7041612  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 22.09.2019 kl. 18.15    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Charlottenlund
Sluttresultat A
21
B
28
Halv tid A
7
B
15
Full tid A
21
B
28
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
18    Vilde Nordseth   X   3 3
19    Lene Widerøe   X  
2.Omgang 20    Tonje Svee   X   X 1 1
27    Ragnhild By   X   X X 3 2 5
30    Malin Roheim   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
31    Eirin Røsten   X   X 1 1
32    Siril Eide Fossen   X  
34    Frida Sofie Antonsen   X   1 1
35    Fride Hermundsdottir   X   5 3 8
40    Emma Furnes   X  
41    Marie Eidem Kvaal   X  
43    Emma Melås Bjørkum   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Helena Tronsvang Walsø   X   X 4 4 8
12    Anna Nordhuus   X  
2.Omgang 22    Hedda Sandø   X  
23    Sara Marie Kjeldstad   X   X
24    Silje Dahlen Ivangen   X   X 4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
25    Lone Forbord   X   5 5
28    Sina Oline Grønflaten Paulsen   X   X 1 1
30    Kristin Langlete   X   3 3
35    Aurora Krogh   X   X 3 3
37    Synne Jørgensen Skogmo   X   1 1
67    Amalie Stokke   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christian Lyth Walsø          
Leder B: Victoria Koen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Berggren Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: