NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi J18 - 01
Kamp Nr  11241801137   ResPIN  7041573  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 14.09.2019 kl. 18.15    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Spjelkavik
Sluttresultat A
16
B
23
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
16
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
18    Vilde Nordseth   X   1 1
19    Lene Widerøe   X   1 1
2.Omgang 24    Christina Helland Wold    
27    Ragnhild By   X   2 2 4
29    Andrine Sæterli   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
31    Eirin Røsten   X   X
32    Siril Eide Fossen   X   X 1 1
34    Frida Sofie Antonsen   X   4 4
35    Fride Hermundsdottir   X   1 1
40    Emma Furnes    
41    Marie Eidem Kvaal    
43    Emma Melås Bjørkum   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Bjørn Almåsbakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hedda Østrem Nymark    
  Anne Sofie Gloppestad   X   3 3
2.Omgang   Bettina Skodje   X   X X 4 4
  Stine Lyng Klokk    
  Dagny Ulstein Røyset   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Thea Jørgenvåg   X   2 2
  Therese Kjølsøy   X   X
  Malene Fylling Larsen   X   4 3 7
10    Ingrid Sætre Kvalsvik   X   3 3
14    Amanda Raanes Ludvigsen   X   1 1
15    Malin Vågnes Jakobsen   X   X 1 1
17    Julie Victoria Horgen   X   1 1
33    Sanna Skjong-Holten    
101    Karen Ramsvik   X   X
                              
                              
Leder A: Elisabeth Sunde Tveter          
Leder B: Martin Rolv Sunde          
Leder C: Line Cathrin Lyng Klokk          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sagøy Varmdal Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: