NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Toppserien TrønderEnergi J18 - 01
Kamp Nr  11241801128   ResPIN  7041564  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Molde Arena A 09.02.2020 kl. 15.00    
A Hjemmelag
 Molde HK Elite
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
32
B
19
Halv tid A
18
B
10
Full tid A
32
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Helene Vikås   X   7 7
32    June Fladby    
2.Omgang 33    Julie Berg Halås   X   3 3
36    Mari Morsund Thorvik   X   2 2
37    Martine Malo Windstad   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
38    Tilde Kvalsund   X   2 2
41    Marie Øverås   X   2 2
43    Mia Kavli Sylte   X   5 2 7
44    Sofie Rakvåg Roald   X   3 1 4
47    Hannah Lovise Sætre Heimen    
48    Lisa Gjendem Nerland   X   1 1
50    Marie Hustad   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jørn Haakon Kvalsund          
Leder B: Jan Henrik Indbjør          
Leder C: Øystein Sletvold          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lene Widerøe    
18    Vilde Nordseth   X   X 2 2
2.Omgang 20    Tonje Svee   X   4 4
25    Henna Rørvik   X   3 3
26    Sina Oline Grønflaten Paulsen    
Underskrift
lagleder
lag B:
29    Andrine Sæterli   X   1 1
31    Eirin Røsten   X   1 1
34    Frida Sofie Antonsen   X   X 1 1
35    Fride Hermundsdottir   X   5 5
40    Emma Furnes    
41    Marie Eidem Kvaal   X   1 1
43    Emma Melås Bjørkum   X   1 1
50    Maria Andersen Norvik    
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Almåsbakk          
Leder B: Aina Sæterli          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jan Kavli Dommer:   Joar Kirkeslett Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: