NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi G18 - 01
Kamp Nr  11231801113   ResPIN  7040331  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.09.2019 kl. 18.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Utleira
Sluttresultat A
24
B
20
Halv tid A
10
B
11
Full tid A
24
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Joakim Stene    
  Emrik Sjølie Moe   X   2 2
2.Omgang   Mads Olssen   X   2 2
  Andreas Haagensen Mørreaunet   X   7 7
  Tord Olsen Sætermo   X   X X 1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Oskar Verpe    
16    Erling Skogstad Norddal   X   X 1 1
24    Kim Landstad Hindenes   X   X 3 3
27    Casper Kvarme Kristoffersen   X   3 3
50    Stian Witsøe Hokstad   X   2 1 3
66    Erlend Lysø   X   1 1
77    Iver Holter   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Frank Lysø          
Leder B: Snorre Risholt Moen          
Leder C: Christian Magnus Havik          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Theo Huse Kvam    
16    Robin Brå    
2.Omgang 20    Odd Alexander Magne   X   X 1 1
21    Erlend Olderø Kvarme   X   X 4 4 8
23    Peter Sebastian Dahl Larsson   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
24    Birk Ole Thomassen   X   1 1
42    Kasper Eggen Remseth   X   X 4 4
43    Marcus Espås   X   1 1
44    Oscar Hemmingsen   X   X X 3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anita Olderø          
Leder B: Willy Refsnes          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tonje Stolpnes Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: