NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi G18 - 01
Kamp Nr  11231801112   ResPIN  7040330  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 16.02.2020 kl. 09.25    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
26
B
20
Halv tid A
12
B
9
Full tid A
26
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
13    Simen Svensson   X   3 1 4
15    Jørgen Groven   X   3 3
2.Omgang 16    Olav Hansen    
17    Gunnar Fyhn   X   X 1 1
23    André Grønnesby   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
28    Niklas Sandnes Laugen   X   5 5
29    Elias Tanem Indergaard   X   8 8
30    Haakon Gjestad   X   3 3
35    Erik Martin Alcaraz Kallestad   X   X 1 1
36    Jesper Terje Vold    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Staale Førre Jensen          
Leder B: Jørgen Laug          
Leder C: Kristian Valstad          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andreas Haagensen Mørreaunet   X   2 2
  Casper Kvarme Kristoffersen   X   1 1
2.Omgang 12    Oskar Verpe    
14    Iver Holter   X   6 6
16    Markus Storrø    
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Kim Landstad Hindenes   X   3 3
22    Tord Olsen Sætermo   X   2 2
28    Magnus Paulsen   X   X X 1 1
32    Theodor Bele Andreassen   X   5 5
35    Erling Skogstad Norddal    
39    Snorre Risholt Moen    
40    Andreas Kristiansen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thuva Neerland Hildrum Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: