NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Toppserien TrønderEnergi G18 - 01
Kamp Nr  11231801087   ResPIN  7040305  Tilskuere 12  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rostenhallen 14.12.2019 kl. 18.55    
A Hjemmelag
 Tiller
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
22
B
28
Halv tid A
10
B
16
Full tid A
22
B
28
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sander Kleiven Vevle    
  Tobias Gunhildsøien   X   X 3 3
2.Omgang 20    Are Brujordet   X   2 2
22    Magnus Sandstrak Eidesmo   X   5 5
23    Jonas Nornberg   X   X 7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
24    Tobias Siraas Myran   X   X 3 3
26    Adrian Junior Lindgjerdet   X   1 1
27    Sander Ofstad   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joar Myran          
Leder B: Therese Beate Stavø-Gunhildsøien          
Leder C: Tanija Helen Aalberg          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Joakim Stene    
  Sverre Helland   X   1 1
2.Omgang   Casper Kvarme Kristoffersen   X   1 1
  Kim Landstad Hindenes    
  Andreas Haagensen Mørreaunet   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Erlend Lysø   X   1 1
12    Oskar Verpe    
13    Markus Storrø   X   2 2
15    Christian Magnus Havik   X   2 2
16    Tord Olsen Sætermo   X   4 4
19    Erling Skogstad Norddal   X   1 1
20    Theodor Bele Andreassen   X   X 7 7
21    Magnus Paulsen   X   2 2
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B: Frank Lysø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Pål Andre Ursin Westly Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: