NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Toppserien TrønderEnergi G18 - 01
Kamp Nr  11231801021   ResPIN  7040239  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 29.09.2019 kl. 13.40    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Charlottenlund
Sluttresultat A
20
B
24
Halv tid A
11
B
11
Full tid A
20
B
24
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Joakim Stene    
  Markus Storrø    
2.Omgang   Sverre Helland   X   3 3
  Andreas Haagensen Mørreaunet   X   3 3
  Magnus Paulsen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
  Mads Olssen   X   3 3
19    Kim Landstad Hindenes    
20    Stian Witsøe Hokstad    
27    Casper Kvarme Kristoffersen   X   1 1
30    Erling Skogstad Norddal   X   1 1
32    Theodor Bele Andreassen   X   X 5 5
38    Sigve Asbjørnslett   X   X X
39    Snorre Risholt Moen    
50    Emrik Sjølie Moe   X   2 2
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B: Frank Lysø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henning Kutschera Sund    
  Sander Oksvold   X   8 8
2.Omgang   Mads Myklebust   X   2 2
15    Hans Martin Kulberg Midtbø   X   2 2
17    Gunnar Fyhn   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
23    André Grønnesby   X   X
29    Elias Tanem Indergaard   X   2 1 3
30    Haakon Gjestad   X   1 1
35    Erik Martin Alcaraz Kallestad   X   3 2 5
36    Jesper Terje Vold    
47    Greger Reitan   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Røstad          
Leder B: Torunn Åmotsbakken Bromet          
Leder C: Fredrik Andreas Lindstad Tønne          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thuva Neerland Hildrum Dommer:   Malene Rosvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: