NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: TrønderEnergi-Serien 4.div Kvinner - 03
Kamp Nr  11029403008   ResPIN  7038558  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 29.09.2019 kl. 20.45    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Leksvik
Sluttresultat A
23
B
15
Halv tid A
16
B
8
Full tid A
23
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julie Hole    
  Mia Elisabeth Strand Bunæs    
2.Omgang 11    Tiril Eidem Øyum   X   1 1
18    Vilde Nordseth   X   5 5
20    Tonje Svee   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Sofie Sødal   X   4 4
24    Christina Helland Wold   X   1 1
27    Ragnhild By   X   1 2 3
30    Malin Roheim   X   1 1
32    Siril Eide Fossen   X   2 2
34    Frida Sofie Antonsen   X   1 1
40    Emma Furnes    
41    Marie Eidem Kvaal   X   3 3
44    Mari Bøklepp Myran    
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Bjørn Almåsbakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Camilla Lindgjerdet Berget    
  Veronika Myran Wee   X   X X 2 2 4
2.Omgang   Karina Svanem Ramdahl   X   2 2 4
  Malin Tetlimo   X   1 1
  Merethe Kopreitan Dahl    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Tone Elisabeth Landsem Hønnås    
  Trine Hønnåshagen Killingberg   X   2 2
13    Karina Talmo   X   3 3
17    Maren Talmo Hindberg    
18    Thale Amanda Brustad Jensen    
21    Victoria Selli   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Heidi Kongsrud          
Leder B: Emelie Landsem Hønnås          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martin Immanuel Agnalt Burgos Dommer:   Erlend Heir Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: