NHF Region Vest |
Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 3 divisjon Kvinner
|
Kamp Nr
|
6182931132 |
ResPIN
|
7012015 |
Tilskuere
|
50 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Florø idrettssenter |
08.02.2020 kl. 16:30 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
23
|
B
30
|
Halv tid
|
A
11
|
B
15
|
Full tid
|
A
23
|
B
30
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sigrid Selås Stavang |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Josefine Hestdal Eikevoll |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
7 |
|
Elise Eldevik Andersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
8 |
|
Kristine Orheim |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
9 |
|
Selma Førde |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
Underskrift lagleder lag A:
|
10 |
|
Mari Grimstad Hestenes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
16 |
|
Linda Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Berenice Olga Kalunga Halvorsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
19 |
|
Alida Tonheim Sjåstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
24 |
|
Mathilde Bruflot Tonheim |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
25 |
|
Helene Sudmann |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Kristina Lovise Fimland Udberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
96 |
|
Kristine Nygård Nekkøy |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Hákon Hermannsson Bridde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Storstrand Reknes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pia Kjelsrud Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
8 |
2.Omgang
|
3 |
|
Leah Munz-Kløve |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
5 |
4 |
|
Kaja Bråthen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Lotte Eriksen Reitan |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
8 |
|
Oda Ruud Bakke |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
2 |
|
2 |
10 |
|
Marte Tøsdal |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
12 |
|
Ronia Sophie Voigt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Helena Rosnes Stadheim |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
16 |
|
Frida Serine Mæhlum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maria Madelen Sanchez |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
23 |
|
Rikke Furulund Sigerstad |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Emil Andreas Fjær |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|