NHF Region Vest |
Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 3 divisjon Kvinner
|
Kamp Nr
|
6182931121 |
ResPIN
|
7012004 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Florø idrettssenter |
04.02.2020 kl. 20:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
29
|
B
20
|
Halv tid
|
A
13
|
B
7
|
Full tid
|
A
29
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sigrid Selås Stavang |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kristine Orheim |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
2.Omgang
|
5 |
|
Josefine Hestdal Eikevoll |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristine Nygård Nekkøy |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Elise Eldevik Andersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
Underskrift lagleder lag A:
|
9 |
|
Selma Førde |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
10 |
|
Mari Grimstad Hestenes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
15 |
|
Camilla Dypevik Steinhovden |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Linda Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Berenice Olga Kalunga Halvorsen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
19 |
|
Alida Tonheim Sjåstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mathilde Bruflot Tonheim |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
25 |
|
Helene Sudmann |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Kristina Lovise Fimland Udberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Eva Endestad Orheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Hákon Hermannsson Bridde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Munthe Olsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Loftesnes Harjo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
3 |
|
Miriam Lyngset Christiansen |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
5 |
|
Jeanette Johannessen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
6 |
6 |
|
Monika Brandal Moe |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
7 |
|
Synnøve Finden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pernille Sundsby Kjølstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Kolås Brun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kaja Smeby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
15 |
|
Rebekka Meyer Wille |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Ole Kristian Gjerstad |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Oddny Anita Barsnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|