NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: 3 divisjon Kvinner
Kamp Nr  6182931071   ResPIN  7011954  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 13.10.2019 kl. 12:00    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Bjørnar
Sluttresultat A
25
B
29
Halv tid A
11
B
17
Full tid A
25
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marte Kristine Søvig   X   X
  Sigrid Selås Stavang   X   1 1
2.Omgang   Josefine Hestdal Eikevoll   X   1 1
  Elise Eldevik Andersen   X   3 3
  Kristine Orheim   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
  Selma Førde   X   X 1 1
10    Mari Grimstad Hestenes   X   2 2
16    Linda Pedersen   X  
17    Berenice Olga Kalunga Halvorsen   X   X X 9 9
19    Alida Tonheim Sjåstad   X   1 1
24    Mathilde Bruflot Tonheim   X   4 4
25    Helene Sudmann   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hákon Hermannsson Bridde          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vilde Vevle Lone   X  
  Miriam Cuomo Høisæter   X   2 2
2.Omgang   Hanne Birkelid   X   X X 1 1
10    Stine Silden   X  
11    Stephanie Børhaug   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Renate Haukeland   X  
17    Tina Davidsen Raa Rosenvinge   X   4 4
22    Therese Heggem   X   13 13
24    Susanne Oline Thunestveit Jensen   X   4 4
25    Julie Lian Sivertsen   X   2 2
26    Tanja Kallestad Nessestrand   X   X
99    Marie Oen-Sivertsen   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Øystein Lægreid Haldorsen          
Leder B: Oddvar Jarle Jakobsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tor Bjarne Midtun Dommer:   Kjell Ove Forthun Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: