NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Nordnorsk mesterskap J16 - 02
Kamp Nr  12441602002   ResPIN  6988358  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Tromsøhallen B 26.04.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Sørreisa
mot
B Bortelag
 Bossekop
Sluttresultat A
25
B
16
Halv tid A
12
B
6
Full tid A
25
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Trine Elisabeth Naktun    
16    Celine Marie Jakobsen   X   2 2
2.Omgang 17    Maria Emilie Solset Malik    
18    Ingrid Bergmann Larssen   X   2 2
19    Emma Bergmann Larssen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Martine Undheim    
21    Malin Edvardsen    
22    Henriette Ramberg   X   2 2
23    Hella Katharina Helling    
25    Tove-Marlen Haugen   X   3 3
26    Eline Rismo   X   3 1 4
28    Anne Sofie Johansen   X   X 9 1 10
                              
                              
                              
                              
Leder A: Beate Hansen          
Leder B: Svein-Tore Haugen          
Leder C: Odd-Inge Larssen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ane Engelstad Iki   X  
  Sanna Ling Sækkinen Nilsen   X  
2.Omgang   Elisabeth Berg Stene   X   2 2
  Hanne Gorny Myklevoll   X  
  Thea Sofie Tronstad Hansen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
  Hannah Johansen Olsen   X   1 1
10    Kajsa Nilsen Nordeidet   X   4 1 5
15    Mia Wirkola Alexandersen   X   X X 1 1
17    Julie Reite Sageng   X  
18    Maiken Steen   X   X
20    Mia Sokollek   X  
22    Frida Marie Amanda Karlsson   X   1 1 2
23    Ingrid Fu Gabrielsen   X   X 2 2
26    Oda Engelstad Iki   X  
                              
                              
Leder A: Unni Charlotte Jansen          
Leder B: Liv Andrea Gorny Myklevoll          
Leder C: Lise Nilsen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Anja Willassen Rasmussen Dommer:   Amalie Evjen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: